Наші послуги

Для кого ми надаємо послуги?

Наші послуги орієнтовані на виробників та імпортерів товарів. Ми не обмежуємося однією галуззю, адже кожен продукт має великий потенціал для продажу і кожен орієнтований на цільового клієнта. Нашою метою є ефективне надання послуг в залученні клієнта, будування міцних та довготривалих відносин, котрі згодом переростуть в продаж!

Наші послуги:

Сфера нашої діяльності

Як правило, заснування власної компанії чи філії в іншій країні, яка займається розподілом товарів, зазвичай пов’язане як і з великими фінансовими витратами, так і з адміністративними проблемами для польської компанії. Ризик функціонування такого підприємства є досить великий, оскільки невідомо, чи даний товар знайде ринок збуту в іншій країні. Таким чином, більшість підприємств вирішують скористатися допомогою спеціалізованих торговців, щоб уникнути негативних наслідків.
Варто врахувати, що співпрацюючи з досвідченим представником, ми, перш за все, зосереджуємося на тому, хто має елементарні знання та уявлення про даний ринок, щоб якнайкраще організувати процес просування товару в багатьох сферах, що, в свою чергу, призведе до збільшення кількості одержувачів, а згодом і потенційних клієнтів.

 

На даний момент наша компанія організовує продажі в таких країнах, як: Німеччина, Польща та Україна.

НІМЕЧЧИНА

ПОЛЬЩА

УКРАЇНА

Copyright © DISTARGE

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ